Life Extension - Two-Per-Day

Podstawą suplementacji według mnie jest multiwitamina, w ten sposób dostarczamy odpowiednich składników dla naszego organizmu, a także zapobiegamy zachwianiu równowagi ilości witamin i minerałów w naszym organizmie.
Przyjmując jeden minerał bądź witaminę, możemy spowodować, że w ten sposób pozbędziemy się czegoś innego. np. Wapń kontra magnez albo bor i witamina B2, cynk i miedź itp.

Interesują mnie głównie jak najlepsze produkty jakie mogę znaleźć w racjonalnych cenach.
Przeszukując cały internet, aż trudno uwierzyć, ale ilość multiwitamin, które spełniają moje wymagania, jest bardzo mało.
Za to udało mi się znaleźć multiwitaminę, dobrej i znanej firmy, która spełnia moje oczekiwania w 95% jak nie więcej.

Skład zawiera bardzo wiele witamin i minerałów w odpowiednich formach jak i ilościach, co jest bardzo istotne, nie za dużo, ani też nie za mało.

Bardzo mi się podoba, że selen występuje tu w 3 formach, z czego tą trzecią mogli sobie darować, ale nie jest źle. Najwięcej występuje w formie Se-Metylo L-Selenocysteiny (100 µg), a dwie kolejne to selenometionina (50 µg) oraz selenin sodu (50 µg).

Występowanie koenzymów witamin B2, B6, a także koenzymu Niacyny (B3) oraz B12 w formie mtylokobalaminy, która jest o wiele lepiej przyswajalna i jej retencja jest lepsza, niż powszechnie dostępnej cyjanokobalaminy.

W tej multiwitaminie również minerały występują głównie w dobrze przyswajalnych formach (formy organiczne).

Produkt prócz podstawowych witamin i minerałów zawiera także trochę kwasu alfa-liponowego (ALA, nie mylić z kwasem alfa-linolenowym omega-3, również nazywanym ALA),
bor w formie chelatu albion, cholina, inozytol, luteina, likopen, naturalny miks tokoferoli oraz Niagen Nicotinamide Riboside (forma witaminy B3).

W porównaniu do polskich produktów, to na naszym rynku nie ma nic co by dorównywało temu produktowi, ponieważ nawet nie mogę znaleźć zagranicznych produktów przebijających ten produkt i to jeszcze w tak bardzo przyjaznej cenie.
Firma ma swoją renomę i mam przynajmniej pewność, że dostaję to co jest oferowane.

Od kiedy zacząłem brać ten produkt, zmęczenie ogólne się bardzo zmniejszyło, humor się poprawił, włosy wyglądają lepiej, a najważniejsze moja pamięć się polepszyła.

Nawet kwas foliowy występuje tutaj w formie naturalnej, gdzie w większości produktów na rynku występuje w formie syntetycznej.

Jak najbardziej polecam ten produkt i jestem bardzo zadowolony, jedno opakowanie starcza, aż na 2 miesiące, więc wychodzi całkiem ekonomicznie.

Jeżeli chodzi o polski rynek to polecam multiwitaminę z Olimpa, Multiple Sport, jeżeli ktoś nie ma możliwości nabycia tej multiwitaminy pokazanej przeze mnie wyżej.
Poniżej przedstawiony jest skład produktu.

Jeżeli miałbym polecić tylko jeden produkt, to byłby właśnie ten.

Dawkowanie: 2 kapsułki/tabletki dziennie.

Life Extension, Two-Per-Day Capsules, 120 Capsules koszt około $16.50 lub $15.00 za formę w tabletkach.


Brak komentarzy

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.